Nasze usługi

Nasze usługi

Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu manicure, stylizacji paznokci metodą żelową i arylową oraz zdobienia paznokci. Na kursie studenci dostają oryginalne materiały szkoleniowe, a praca w małych grupach gwarantuje znakomite wyniki.

Stylizacja paznokci żel / akryl

Zapraszamy na profesjonalną stylizację paznokci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy na wysokiej jakości produktach Nail artists co daje gwarancję trwałych i pięknych paznokci.

Pedicure

W naszym Salonie z wyjątkową troską zajmiemy się również pielęgnacją stóp. Pedicure to podstawowy zabieg kosmetyczny z zakresu pielęgnacji stóp – jego celemjest przywrócenie stopom zadbanego i estetycznego wyglądu.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy

Zabiegi parafinowe są idealne dla osób z suchym i popękanym naskórkiem .Po zabiegu z od razu można zobaczą różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni. Zabieg znakomicie sprawdza się w zimowe dni.

Przedłużenie i zagęszczanie rzęs

Oferujemy przedłużanie i zagęszczanie rzęs nowatorską metodą 1:1, 2:1 lub 3-8D. Doklejone rzęsy są bardzo lekkie, higieniczne i odporne na wodę, pot i łzy. Można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Trwałość do 5 tygodni.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do czterech tygodni. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd.

Henna brwi i rzęs

Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się bardziej wyraźne i ładnie podkreślone. Pofarbowane henną rzęsy nie wymagają codziennego malowania tuszem. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz przykryć siwizny. W naszym salonie hennę wykonujemy produktami marki RefectoCil