O nas

O nas

Perfekt Studio istnieje od marca 2015 roku. Pomysł stworzenia tego miejsa oraz nazwa zrodziły się z ogromnej pasji, jaką jest stylizacja paznokci. Oferujemy usługi na absolutnie najwyższym poziomie, a najnowsze trendy w zdobieniu nie są nam obce. Oprócz stylizacji paznokci zajmujemy się również przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs oraz pielęgnacją dłoni i stóp.

Pracujemy na wysokiej jakości produktach Brillbird

Cały personel Perfekt Studio dba o bezpieczeństwo i higienę podczas wykonywania świadczonych usług. Posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi oraz używamy przyborów jednorazowego użytku (pilniki, podkłady, separatory itp.).

Z każdym rokiem podnosimy nasze kwalifikacje poprzez ciągłe szkolenia, warsztaty i pokazy. Szkoliliśmy się u wielu cenionych stylistów i szkoleniowców z całego świata.

Jesteśmy także ośrodkiem szkoleniowym, w którym prowadzimy profesjonalne szkolenia. Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci i zdobnictwa prowadzi dyplomowany instruktor Brillbird – Agnieszka Gawenda. Szkolenia z zakresu Pedicure prowadzi podolog – Magdalena Krukowska .Wkrótce w naszej ofercie również szkolenia z zakresu stylizacji rzęs

Szkolenia są prowadzone w trybie indywidualnym bądź grupach kilkuosobowych. Największy nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne. Posiadamy osobną, w pełni wyposażoną salę szkoleniową.

Naszym kursantkom zapewniamy także pełen kontakt i wsparcie po zakończeniu szkolenia. Służymy pomocą przy zakupie materiałów do stylizacji paznokci. Jako dystrybutor marki Brillbird, chętnie dobierzemy zestaw na miarę Waszych potrzeb i możliwości.