Szkolenia

Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń z zakresu stylizacji oraz zdobnictwa paznokci dla początkujących i zaawansowanych.

Szkolenia zostały opracowane w taki sposób, aby każdy mógł z nich skorzystać w jak największym zakresie. Mam świadomość, że każda z osób uczęszczająca na kurs może mieć inne doświadczenia, więc zapewniam porady na każdym etapie prowadzenia szkolenia i staram się na bieżąco odpowiadać na wszystkie pytania kursantek.Wszyscy uczestnicy szkolenia dostają dostęp do tajnej grupy gdzie przesyłane są materiały szkoleniowe a praca w małych grupach gwarantuje znakomite wyniki. Pracujemy tylko NOWATORSKIMI technikami, nie uczymy bzdur powielanych od lat przez inne ośrodki szkoleniowe.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty szkoleń?

  • Aż 95 % czasu szkolenia poświęcamy na praktykę – teoria wykładana jest w trakcie pracy oraz w postaci przekazywanych materiałów szkoleniowych nawiązujących do tematyki kursu
  • Szkolenia prowadzone są na różnym poziomie zaawansowania: od treningów dla początkujących do tych bardziej zaawansowanych.
  • Jako ciągle aktywna stylistka z wieloletnią praktyką przekażę Wam zarówno wiedzę podstawową, jak i całe mnóstwo „tricków” pomocnych w karierze stylistki paznokci.
  • Co istotne, w trakcie szkoleń technicznych kursanci pracują zarówno na własnej dłoni, jak i na modelach – tylko i wyłącznie ten sposób pracy gwarantuje pełne zapoznanie się ze specyfiką zabiegu. Szkoląc się z zakresu zdobnictwa będziemy dążyć do tego, by w trakcie jednego dnia kursu wykonały Panie wzornik składający się z przynajmniej pięciu dobrej (lub znakomitej!) jakości zdobień.
  • Szkolenia trwają zwykle około 5 – 6 godzin zegarowych, trudno jednak podać tu stałe ramy czasowe. Mamy do wykonania pewne praktyczne zadania i tylko i wyłącznie od tempa pracy kursanta zależy ile de facto czasu poświęcimy na poszczególne czynności.
  • Po ukończonym kursie otrzymacie Panie zdjęcia wykonanych przez siebie stylizacji. Taka pamiątka na pewno się przyda i pomoże śledzić Wasze postępy. Zapewniamy Wam także pełen kontakt i wsparcie po zakończeniu szkolenia. Możecie dzwonić i pisać do instruktora z najróżniejszymi pytaniami (będzie ich na pewno sporo!) – z pewnością otrzymacie odpowiedź. Chętnie pomożemy przy zakupie materiałów do stylizacji paznokci. Jako dystrybutor mareki Brillbird z przyjemnością dobierzemy zestaw na miarę Waszych potrzeb i możliwości (przy zakupach W TRAKCIE SZKOLENIA 10 % RABATU!!) .
  • Szkolenia prowadzone są w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – kursant musi mieć jedynie swój własny pędzel (to przyrząd użytku osobistego). W cenie szkoleń zawarte jest także wydanie certyfikatu potwierdzającego udział w kursie.

NIESPODZIANKA DLA AMBITNYCH 🙂

Cenię rozwój osobisty, pracowitość i zaangażowanie moich kursantek. W przypadku, kiedy rezerwowane jest więcej niż jedno szkolenie, udzielam specjalnego rabatu. To zachęta dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej! Wysokość rabatu uzależniona jest od ilości szkoleń, w których chcesz uczestniczyć, tak więc oferta rabatowa dostosowana jest za każdym razem indywidualnie.

WARUNKI SZKOLEŃ, czyli coś, co musisz wiedzieć!

Dokładam wszelkich starań, aby zasady, którymi się kieruję były jasne i przejrzyste. Dzięki nim mam pewność, że rezerwacja terminu szkolenia, poprzedzona płatnością, nie zostanie w ostatniej chwili odwołana. Każde spotkanie z Wami to moje przygotowanie merytoryczne, a co za tym idzie poświęcony czas. Szanuję czas każdej mojej kursantki i tego samego wymagam od nich.

  • ZALICZKA jest warunkiem rezerwacji ustalonego terminu szkolenia , a jej wpłata w wysokości min. 100zł powinna nastąpić nie później niż 7 dni od momentu ustalenia terminu kursu.
  • BRAK WPŁATY oznacza rezygnację ze szkolenia.
  • POZOSTAŁA CZĘŚĆ PŁATNOŚCI powinna zostać uiszczona pierwszego dnia szkolenia.

Recenzje kursantek:

„To moje pierwsze szkolenie – na pewno nie ostatnie w Perfect Studio ! Długo szukałam dobrego podstawowego kursu z metody żelowej, żeby hobby zamienić w pracę i mieć ku temu solidny grunt. Wszystko, a nawet więcej niż chciałam znalazłam właśnie TU ! Wspaniałe 3 dni pracy, które pozwoliły wychwycić popełniane przeze mnie błędy, a także dostarczyły mi mnóstwo teorii. Agnieszka zaraża pasją i perfekcjonizmem! Polecam, polecam, polecam. Dodatkowo wreszcie trafiłam na markę żeli na których praca to dosłownie bajka! Życzyłabym sobie pracować kiedyś w tak dobrym salonie !” Klaudia Szulik

„Długo szukałam i od dawna zastanawiałam się nad kursem stylizacji paznokci, jednak kiedy dotarłam do salonu Pani Agnieszki już wiedziałam, że to była dobra decyzja i chyba pierwsze dobrze wydane pieniądze. Czegoś takiego właśnie szukałam. Pani Agnieszka to po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko tłumaczyła, pokazywała nawet po 10 razy jeśli było trzeba. Dosłownie trzymała razem ze mną pędzel i pilnik pokazując jakie ruchy mam wykonywać. Bardzo dużo praktyki, ale nie obyło się też bez ważnej teorii, która została mi przekazana. Wiedza, praktyka i wspaniała atmosfera. Polecam z czystym sumieniem każdej Pani, która jeszcze ma jakikolwiek dylemat w wyborze odpowiedniego miejsca odbycia kursu :)” Sandra Gruszka

„Drogie Panie Długo szukałam dobrego kursu z podstaw budowy paznokci żelowych. Takich kursów jest dosłownie tyle co grzybów po deszczu… Ceny atrakcyjne, ale… nic poza tym. Wreszcie zupełnie przypadkiem natknęłam się na kurs u Pani Agnieszki! I to był strzał w samą 100 😉 Nie dość, że teoria była kompletna i podana w przystępnej formie, to jeszcze ta praktyka! Każdego dnia kursu (było ich 5) Pani Agnieszka czuwała nad każdym moim ruchem. DOSŁOWNIE trzymała ze mą pilnik i pokazywała odpowiednie kąty piłowania itd. Z ogromnym spokojem, cierpliwością i uśmiechem na twarzy odpowiadała na każde pytanie (nawet to, które zadawałam po raz 10 😉 ) Bardzo przyjacielska atmosfera i zero krępacji 😉 I NAJWAŻNIEJSZE! Po tym kursie od razu dostałam pracę 🙂 Super teoretyk i praktyk! Rewelacyjna nauczycielka i trenerka 🙂 Polecam na 100% 🙂 Dziękuję Pani Agnieszko! PS. Podczas kursu można było się również dobrze najeść i napić 🙂 Jakby komuś na tym zależało :D” Aldona Bastek

„Perfekcja usług w każdym calu. Agnieszka Gawenda to osoba z ogromną pasją i wybitnym talentem. Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie i szczegółowo z dbałością o każdy detal a to wszystko w otoczeniu przyjaznej i spokojnej aury:) Szczerze i gorąco polecam” Agnieszka Kołodziej